Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

Proč jsem začala?

26. září 2016 v 22:36 | Nikol |  Moje oblečení (SayIt!)
Dobrý večer,
jak už jsem nastínila v prvním článku, moc ráda píši a maluji na oblečení různé obrázky, ale spíše věty, nebo slova, která by měla vyadřovat názor, nebo něco vtipného. Zkrátka mě to začalo bavit a chtěla bych se v tom zdokonalovat. A ano, ty věci pro mě mají nějakou cenu, protože jsem do nich vložila svůj čas, nápad a kousek sebe.
Ale jak jsem se k tomu vůbec dostala?

Byl jednou jeden kluk, který pro mě pár let hodně znamenal. Bylo to mezi námi takové všelijaké...dalo by se to popsat možná slovy: "Chci! Nechceš! Chceš? Nechci!". Jednou už to ale vypadalo, že se v tom, kdo a co vůbec chce, konečně shodneme. Měl tehdy narozeniny a já mu chtěla dát něco, co bude jen ode mě a nikdo mu nebude moct dát nic podobného. Sama to ted' moc nechápu, proč mě napadlo zrovna tohle...možná za mě rozhodovala spíše ta část hlavy, na které seděly zamilované růžové brýle. Napadlo mě vytvořit mu tričko s něčím, co k němu bude sedět.

První jsem to chtěla udělat přes internet, ale nějak jsem to nevychytala s načasováním a na doručení poštou už bylo pozdě. Nevěděla jsem, co mám dělat, a tak jsem začala zvažovat všelijaké jiné možnosti. Nakonec jsem dospěla k nápadu, zkusit to tričko vyrobit sama. Několikrát jsem ten nápad zamítla, ale potom jsem se do toho nakonec pustila. Koupila jsem barvu na textil, tričko, vyrobila šablonu (s tímhle mi tenkrát pomohl kamarád, děkuji) a nakonec to tedy zkusila zrealizovat.
S tričkem potom bylo ještě spousta nesnází, ale tím to nechci natahovat. Můžu vám jenom stručně říct, že se mi povedlo čmrknout vedle, zkusit to vysavovat, vysavovat do trička díru, ale díkybohu se povedlo všechno beze stop zpravit a dárek jsem nakonec předala. Líbil se, byla jsem moc ráda. A na druhou stranu jsem měla strašně dobrý pocit z toho, že jsem vytvořila něco svého, tak jsem si řekla, proč nevyrobit něco dalšího? A tak to celé začalo. :)

Tak třeba jednou budu moct něco vyrobit i pro vás. :)
Přeji dobrou noc,
Nikol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama