Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

Proč tenhle blog vznikl?

24. září 2016 v 17:11 | Nikol |  O této stránce
Ahoj všichni!
Takže, abych to tady celé nějak začala, měla bych v tomto (úplně prvním) článku zmínit, proč byl tento blog vlastně založen, o čem sem budu chtít psát a hlavně taky, co zde budu chtít dokázat. Ted' to tedy zkusím shrnout v několika odstavcích.

Začínám?
V první řadě bych chtěla říct, že tento blog určitě není mým prvním. První a vlastně můj jediný předchozí blog jsem si založila v roce 2011, když mi bylo 12let. Tehdy bylo mým snen, vytvořit si z blogu takový malý internetový obchod, kde bych mohla prodávat své výrobky z fima...což pochopitelně krachlo. Postupem času jsem si z blogu udělala jakýsi deníček na sdílení svých zážitků a života s ostatními, ale také na přidávání různých inspirací a DIY. Časem se mi ozval Standa z redakce a začala jsem "spolupracovat" s Krásná.cz tak, že jsem točila videa (trošku jiné vlogy). Dostala jsem se taky do autorského klubu a tímto za vše moc děkuji!
Později se pro mě bohužel blog stal více povinností než-li zábavou, a také s dospíváním ubývalo mého volného času na psaní, a tak jsem po několika přestávkách bohužel úplně přestala.
Můžu ale říct, že mi to chybí a s mými novými nápady, přišel i nápad vytvořit si nový blog.
Tak jsem tady!

Proč?
Blog jsem si založila hlavně z důvodu, že s vámi chci sdílet svou práci a na druhou stranu, chci někam psát o svých plánech, pokrocích a zážitcích, protože věřím, že své přátele už s tím musím čas od času pěkně otravovat. Nechci aby měli hlavu jako pátrací balony, protože jsem taky docela upovídané stvoření. :) Také budu ráda za odezvy, sdílení vašich zkušeností a opravy, když budu mít o něčem chybné mínění.
Snažím se vkládat názory do kusů oblečení, které žádný neměly. Jinými slovy ručně maluji/píšu různé nápisy a obrázky na trička, mikiny, sukně...kam jen si budete přát. Snažím se, aby to bylo originální, a aby se tím dalo něco vyjádřit. Snad se vám budou moje "výtvory" líbit a třeba budu mít tu možnost, udělat nějaký i pro vás. :)
Svými plány, o kterých budu psát, myslím můj sen studovat na zahraniční škole, cestovat, vytvářet vlastní věci, naučit se další cizí jazyk, udělat si certifikát z AJ a další věci...postupem času snad mých cílů bude přibývat a budu si je také snad pomalu plnit.
Ano, vím že jsem snílek a tak trochu blázen, ale právě tady hledám stejné šílence, jako jsem já, aby jsme se mohli zároveň podporovat a učit. :)

Všechny věci, co vás zajímají se můžete dozvědět bud' v rubrice "O této stránce", nebo "Kousky mého života" a nebo se na ně můžete zeptat tady do komentářů! Již dopředu děkuji moc za všechny nové čtěnáře a všechny další snílky, kteří chtějí své sny realizovat!
Zatím se mějte hezky,
Nikol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 24. září 2016 v 17:52 | Reagovat

Tak přeju hodně štěstí.

..."prodávat výrobky z fima" :D :D :D
Promiň že se směju, ale představa dvanáctileté holčičky která se pokouší obchodovat s fimem na blogu mě docela pobavila.
Asi bys nenašla někde jak ten tvůj blog vypadal že?
Já teď našla vzhled svých prvních blogů o koníkách a musela jsem se docela smát. Nejen nad obsahem ale i designem. A jsem docela zvědavá i na ostatní blogery, abych mohla vidět, jak se za tu dobu posunuly.

...bohužel mi většina z nich své první blogy nechce ukázat :D

2 Nikol Spillerová Nikol Spillerová | 24. září 2016 v 23:40 | Reagovat

V první řadě moc děkuji!
Ano taky mi to už přijde vtipné, ale tehdy jsem tomu docela dost věřila. :-D
ten blog stále existuje, bohužel ale s   nedávno dělaným designem, takže se obávám, že "startovací" vzhledy mého blogu už bohužel nikde nevyhrabu. :-D
I když upřímně, i moje momentální designy nejsou bohužel nic zvláštního. Ale líp to neumím. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama