Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

Zkouška nového stolního grillu

30. září 2016 v 23:48 | Nikol |  Kousky z mého života
Dobrý den,
tak jsem zase tady a tentokrát to bude takový vykecávací článek, nebo to mám nazvat spíš článkem typu: "Fakt to potřebuju někomu sdělit a někam nahrát ty fotky"? At' tak, či tak, jdu na to.

Byl jednou jeden den, a jak už to tak bývá každým rokem, sestra za mnou přiběhla s tím, jestli už vím, co dám mamce k narozeninám. V mojí hlavě se klasiky vždycky točí asi tyhle tři myšlenky: "To už uběhl další rok?", "Co jí mám sakra koupit?", "Aha, takže ségra očividně nemá tušení, co koupit". Začala jsem tedy přemýšlet, co by jí tak mohlo udělat radost. Chtěla jídelní stůl s židlemi, ale ono to s brigádovým platem studenta není úplně sranda. Tak jsem přemýšlela dál. Máma není ten typ ženy, která se každy den čančá, nosí šperky, nebo ocení voňavku. Tím ovšem nechci říct, že se neobléká hezky, nevoní a nesluší jí to...na svůj věk je to kočka! :) Každopádně, je spíš praktický člověk. Napadlo mě, že máma miluje grilování a grilované jídlo, ale nemáme zahradu, aby si mohla sem tam něco takového dopřát. A tak mě napadl stolní grill. Byla jsem z toho nápadu nadšená přesně do chvíle, kdy mi sestra řekla, že je to úplný nesmysl. Ale víte co? Stejně jsem ho koupila a nelituji, protože máma měla opravdu radost. :)

Byl státní svátek a my nevěděly, co na oběd (jako ostatně vždy), a tak jsme se rozhodly vyzkoušet grill.
Nakrájely jsme spoustu zeleniny na kolečka, to samé jsme udělaly i s cibulí a batáty. Dále jsme nakořenily kuřecí maso a zabalily také jeden hermelín do alobalu s bylinkami...asi jsme se nemohly rozhodnout, co ugrillovat první. :) Trvalo to sice trošičku déle, protože jsme toho dělali hodně, ale výsledek byl k nezaplacení! Vážně moc dobré! Doporučuji si k tomu udělat jogurtový dip.

Tak co, jak to vypadá? Mě to vážně moc chutnalo. Pokud nad tím přemýšlíte, tak koupi grilu rozhodně doporučuji!
Co máte nejradší ugrilované?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama