Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

S novou energií zpět na blog?

14. března 2017 v 16:48 | Nikol |  O této stránce
Zdravím,
jak jste si jistě mohli všimnout, po mém starém blogu jsem zkusila přesídlit sem, ale nějak se mi už nepodařilo se tu udržet. Důvodů bylo více, ale hlavním byl nedostatek času. Do mého života jsem si totiž v odobí, kdy jsem byla hodně št'astná (zadaná a všechno mi šlo), nabrala moc povinností, díky kterým jsem vlastně jen lítala z místa na místo. Neměla jsem čas pomalu ani na jiné lidi v mém životě, kromě mých nejbližších. Najít si čas na psaní blogu tudíž nepřicházelo v úvahu. Potom když moje štěstí zamávalo na rozloučenou a šlo o dům dál, snažila jsem se už jenom přežít týden za týdnem. Mezi ty věci, co mě každý den zaměstnávaly, patřila také autoškola, která bohužel trvala celé 4 měsíce s tím, že jsem jí věnovala skoro každý den alespoň hodinu a půl. O autoškole, jejím špatném výběru a zdůvodnění, proč to vlastně trvalo tak dlouho ale jindy. O tom, že moje týdny, kdy jsem se v kuse nezastavila, mě dostaly docela, sprominutím, doháje, také jindy,

Ted' můžu díkybohu (nebo jakékoliv vyšší síle tam nahoře) prohlásit, že mám hotový řidičák a tím pádem mi tenhle velký kámen ze srdce spadl. Tím se samozřejmě do mého života přineslo také mnohem více času navíc, a tak jsem si řekla: "Proč zase nezkusit dělat to, co mě naplňovalo?!". Dostávám se tedy pomalu k tomu, že bych chtěla zkusit (nemůžu vám nic slíbit) opět přispívat nějak pravidelně na blog. Nemyslím každodenně, protože nechci abych to začala brát jako povinnost, jako před dvěma roky, ale alespoň jednou nebo dvakrát týdně bych něco vyplodit mohla.

Přemýšlím, jestli změnit popisek stránky. Myslím tím, píši v něm, že je můj blog zaměřen na oblečení, které vyrobím a dále pak také na můj život plány a zážitky. Možná bych to mohla trošku pozměnit, protože si nejsem jistá jestli najdu také čas na nějaké další tvoření s oblečením, ale upřímně...ráda bych. Uvidíme časem kam se to vyvine, ale rozhodně bych sem chtěla začít znovu sdílet svůj život. Bez ohledu na to, kolik lidí to bude číst (jakože nepočítám s návštěvností, které jsem dosahovala na posledním blogu), chtěla bych se zkrátka vypsat, tak jak jsem to milovala a doufám nadále milovat budu.

Také přemýšlím o tom, zda psát tady a nebo pokračovat v psaní na wordpressu. Co myslíte? Tomu dám také ještě zatím čas na rozmyšlení. Zatím možná budu přidávat stejný obsah na oba blogy, a potom nechám jen jeden.
Děkuji za pochopení. Doufám, že časem opět získám čtenáře, které bude zajímat to, co píši, ikdyž vím, že začínat znova od nuly není nikdy jednoduché. Řekla bych, že ted' už ani ne jako "NikdyScary", přestože tato přezdívka se mnou už asi bude nějak spjatá napořád, vám můžu popřát hezký den.


Actually...still the same person as I used to be.

Těším se u dalšího článku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 14. března 2017 v 16:57 | Reagovat

Tak snad se ti podaří u blogování zůstat :)
Jinak když tak čtu o tvé autoškole, přijde mi že si to brala jako zlo které musíš překonat. Já se na ní naopak hrozně těšila a užívala si jí, stejně tak jako teď řízení :)

2 Nikol Spillerová Nikol Spillerová | 14. března 2017 v 17:00 | Reagovat

Moje autoškola bylo takové trošku zlo, později to sem popíšu. :) Řízení mě ale baví, to zase jo. :)
Blogovala jsem 4 roky, jenomže potom se z koníčku stala "povinnost" a přišla nějaká nechut', tak snad se to tentokrát nestane. :)

3 Hugo Hugo | 16. března 2017 v 23:21 | Reagovat

4 měsíce autoškolu? já ji měl za 2 týdny, když nepočítám opravnou jízdu když jsem vybuchl na komisaře (důvod nedat mi to se najde vždy) Opravdu nevim co si se učila hodinu a pul denně. Já projížděl testy na zkoušku a tím jsem se to naučil a teorie k řízení ti asi nepomůže

4 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 21. července 2017 v 22:00 | Reagovat

Držím Ti palce :-).
Určitě přispívej sem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama