Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

Foto-vzpomínka na dovolenou

28. července 2017 v 9:49 | Nikol |  Kousky z mého života
Včera to byl již přesně rok, co jsme odletěli na asi nejlepší dovolenou, co jsem zažila. ( I když, všechno má své mouchy) Navštívili jsme hotel Apollon na řeckém ostrově Kos. Je to nejměnší řecký ostrůvek, takže ani na kole to teoreticky nemáte od ničeho moc daleko. My měli velice blízko centrum, což bylo skvělé. V centru byla "Bar-street", kde byla spousta klubů a diskoték. Pro nás dvě to byla úžasná skutečnost ale můj táta z toho nebyl dvakrát nadšený.
Do tohoto článku jsem plánovala zapojit co nejméně slov bude možné, protože povídání o tom, mě ještě stále bolí. (Z důvodu, o kterém nejsem připravená psát už vůbec. Myslím, že stačí říct, že tato dovolená byla jedinečná a to převážně taky proto, že jsem tam byla se svou soul mate, která je ve spoustě věcí stejná jako já, tím pádem naše nápady a to, co jsme vyváděly stálo za to. :D Letos v září už poletíme jen my dvě (bez táty), takže se dost bojím, že už se nikdy nevrátíme. :D

Ted' vám tedy ukážu nějaké fotografie. (otevřete celý článek)Tak to byly moje nejloblíbenější z nich. ♥
Jinak pokud chcete dovolenou s dobrou cenou a nejste úplně nároční na rozlohu hotelu a pokoje, pak Apollon doporučuji. Je to taková dovolená, na které záleží, jaké si to uděláte sami. A myslím, že nám se to povedlo. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dobrý rádce do života Dobrý rádce do života | 29. července 2017 v 0:47 | Reagovat

Doporučil bych zamazat údaje na občanském průkaze, jelikož to jsou velmi citlivé údaje. Myslím, že jsi dost stará na to, aby jsi věděla, že určité věci na internet nepatří.

Příjemný zbytek dne

Luboš

2 Nikol Spillerová Nikol Spillerová | 29. července 2017 v 1:03 | Reagovat

[1]: Já už to mazala před pár hodinami přes telefon, očividně se to nesmazalo, ale teď už by mělo být vše smazané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama