Doufám, že se vám tu bude líbit, naleznete kousek mě a třeba si i kousek odnesete. ( více v rubrikách )

"Sex and the city night"

21. srpna 2017 v 15:38 | Nikol |  Kousky z mého života
Tohle je příběh o tom, jak jsme si s holkama řekly: "A tak se za to celý léto odměníme a utratíme nějaký ty peníze ne?".
Abyste rozumněli, proč jsme se chtěly odměnit, můžete si přečíst TENTO ČLÁNEK. S letním vytížením jsme na tom všechny stejně, a tak to chtělo se jeden věčer prostě trochu utrhnout z toho řetězu, co nás drží. Rozhodly jsme se tedy udělat si takovou "ladie's night", ale to ve velkém stylu. Tedy alespoň pro partu osmnáctiletých holek, to tak bylo.

Jelikož jsme se chtěly chvilku cítit, jako dámy a všechny milujeme seriál Sex ve městě, řekly jsme si, že si uděláme takový ten koktejlový večer. Rozhodly jsme si každá vzít nějaké ty peníze a zajít v sobotu do Monte, což je téměř jediný podnik u nás ve městě, kde seženete různé koktejly. Víte co, takové ty dámské, strašně dobré a co si budeme povídat, taky drahé. Nastrojily jsme se do šatů, což byla příjemná změna od pracovních hader, a vyrazily. Pro někoho to může znamenat normální sobotní večer, ale pro nás to bylo celkem speciální. Chtěly jsme totiž vyzkoušet co nevíce různých koktejlů. Byly jsme připraveny míchat různý alkohol, smát se, přemístit se pak na párty, tancovat a bůh ví co potom...:D
Těšily jsme se na to už asi měsíc, dokonce jsme na to měly každá udělaný countdown. Když konečně nastala sobota a já nevěřila, že je to konečně tady. Dokonce jsem měla i strach, že to vlastně nebude tak super, jak jsem si to představovala, ale když už jsme konečně seděly v autě všechny tři, nadšení se vrátilo. A když se konečně oblékla a vyfintila i poslední z nás, vyrazily jsme.

Od ted' už bude můj příběh spíše obrázkový. :)


Začínaly jsme asi tím nejsladším, a to Pińa coladou. Potřebovaly jsme si už vážně osladit život, řekla bych. :D Byla naprosto skvělá a po ní jsem cítila, že večer může začít!Protože Cosmopolitan a Margharita byly nejčastější drinky, co v Sexu ve městě pily, musely jsme zkusit oba dva. Cosmpolitan mi chutnal, ale byl v něm na mě moc cítit alkohol. Margharita mě hrozně zaujala svojí kombinací pití a soli. Měla hrozně zajímavou chut'.
Joo tady jsme se rozhodly zvěčnit ten večer, dokud jsme vypadaly ještě jako lidi.Tohle je drink s názvem "Kraken Storm". Věděla jsem, že je tam zázvorová limonáda a zázvorové pivo, ale netušila jsem, že to bude pálit až takhle moc. :D Vypila jsem ho opravdu rychle, protože vychutnávat si ho mi nešlo. Měla bych se naučit, neobjednávat si věci se zázvorem, když zázvor nemusím. :DPo Krakenovi jsem potřebovala něco sladkého a tady jsem se trefila úplně do černého. Jméno tohoto koktejlu bylo "Sex". Ačkoli byl sladký, jako cumel, byl hrozně dobrý a vypadal prostě skvěle. :DTohle jsem chtěla zkusit hned, když jsem to zahlédla v nápojáku. Champagne mochito bylo prostě mochito, ale s šampaňským. Tohle zase nebylo tak sladké, ale naopak zajímavé. Jojo jsem asi stvůra, když jsem to doplnila ještě medovým Jackem, co? :D Věřte nebo nevěřte, zatím mi stále nic moc nebylo. :DTohle je taková Pina colada, ale v menší verzi. :D On tam rozdíl asi bude, ale mně to přišlo hodně podobné. Che Che má asi v sobě jiný panák, ale to se přiznám ted'ka nevím. Potom jsem měla ještě jeden drink, ale to už se mnou asi trochu zamávalo, protože si nepamatuji ani jeho název. :D Po posledním drinku už se nám chtělo více tancovat než zkoušet dál, a tak jsme jely do klubu. Možná jsme velice dobře udělaly. :D


Přidám ještě jednu tak tak zveřejnitelnou fotku z klubu, jako ukončení článku, protože zbytek si určitrě umíte domyslet sami. :D Mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 22. srpna 2017 v 10:53 | Reagovat

Tak to byla skvělá koktejlová jízda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama